NOMAWOOD
Spočítejte si cenu terasy

O nás

NMC Group je světovým vůdcem v oblasti vývoje a výroby syntetických pěn. Jedná se o mezinárodní společnost, která je na trhu už od roku 1950, sídlí v Belgii a má celosvětovou síť poboček. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2005 akvizicí firmy Polysmat, čímž vznikly firmy NMC Slovakia se sídlem v Šale a NMC Czech se sídlem v Chomutově, kde je soustředěná výroba ražených a extrudovaných polystyrénových stropních desek. V roce 2020 se společnost NMC Czech přejmenovala na SOYKA STYLE, s.r.o. Nadále zůstává výhradním distributorem a partnerem NMC sa. Nabízí optimální pěnové řešení nejvyšší kvality a technické náročnosti v následujících oblastech:
 
• Interiérové a fasádní dekorační produkty vyráběné na bázi polystyrénu a polyuretanu, např.: stropní lišty a podhledové desky, rozety, imitace dřevěných trámů. Výrobky jsou distribuované do celé Evropy hlavně do tzv. DIY sítí.
 
• 100% syntetický terasový profil Nomawood – díky svým výjimečným technickým a designovým vlastnostem je čím dál tím častěji volbou při realizaci exteriérových terasových ploch odolávajících bez údržby povětrnostním podmínkám a organickým destrukcím.
 
• Technické izolace na rozvody vody, tepla a chladících zařízeních vyráběné na bázi pěnového polyetylénu a kaučuku. V rámci těchto komodit je společnost NMC uznávaným dodavatelem v celé Evropě, v Polsku je NMC na trhu s polyetylénovými izolacemi lídrem.

• Polystyrénové izolace pod plovoucí podlahy, obalové materiály z pěnového polyetylénu, polyuretanu a polystyrénu, používané v nejrůznějších oblastech průmyslu a tam, kde je potřeba výrobky při přepravě a manipulaci chránit před mechanickým poškozením.

• V rámci obalových materiálů je výjimečná výroba ochranných prvků na vozidla. NMC je jediný certifikovaný výrobce a dodavatel ochranných prvků pro automobilový průmysl v Evropě, který je schopný splňovat všechny kvalitativní kritéria. Našimi odběrateli jsou automobilky Volkswagen, Škoda, Audi, atd.

• Průmyslové aplikace, kde je v rámci projektů potřebné vyvinout a vyrobit různé komponenty požívané ve strojařství, stavebnictví, elektrotechnice a v jiných průmyslných odvětvích. V oblasti dekorací a technických izolací je skupina NMC v rámci České a Slovenské republiky jedním z největších dodavatelů pro sítě DIY (např. Baumax, Hornbach, Globus, atd.). NMC vlastní v rámci Evropy výrobní závody rozmístěné tak, aby bylo zaručené optimální zásobování evropského trhu v každém regionu. Společnost se soustřeďuje hlavně na inovaci svých produktů a přináší na trh kvalitní a patentem chráněné produkty.

Kategorie

Názor klienta

Pořizovací cena terasy byla vyšší, ale přímo úměrná kvalitě materiálu. Krásné odstíny - my jsme si vybrali Alaska. Spokojenost, nemáme žádné negativní zkušenosti, Překvapila skutečně snadná údržba. Líbí se mi, že k terase bylo možné zakoupit i květináče ve stejném odstínu a ze stejného materiálu. Palec nahoru i zaměstnancům, kteří byli neskutečně vstřícní.

Ján Hudák

Super terasa bez údržby!

Eva Novotná

Dražší materiál, oceňuji ukončovací lišty, skutečně jsme ještě nemuseli natírat. Máme terasu 5 let.

Daniel Kratochvíl

.... fantastic material and very kind staff

Emanuel Sascha

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA