NOMAWOOD
Spočítejte si cenu terasy

ČLÁNKY

Pokud se rozhodnete pro terasu, plot nebo střešní podbití najdete na trhu velkou možnost výběru z různých materiálů i jejich kvality. Společnost NMC se zaměřila na výrobu luxusních bezúdržbových teras pod názvem NOMAWOOD®.
 
CO JE NOMAWOOD®?
 
NOMAWOOD® je zcela jedinečný typ teras ze speciální směsi nomanatura. Na dotek příjemný a hřejivý povrch materiálu z polymeru splňuje všechna očekávání dnešních zákazníků. Terasy, ploty a další produkty jsou 100% voděodolné a na trhu se jedná o jediný materiál s touto vlastností. Žádná WPC terasa  není schopna garantovat 0% nasákavost vody tak, jak je to u teras a materiálu NOMAWOOD®. Samozřejmostí je záruka na barevnou stálost, která bývá u dřevěných teras problémem.

ROZMANITÁ PONUKA PRODUKTŮ
Společnost NMC se snaží neustále zlepšovat a zdokonalovat kvalitu produktů ke spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. V naší rozmanité nabídce si může vybrat opravdu každý. V nabídce najdete nejen terasy, ale i ploty, střešní podbití, fasádní řešení nebo hotové plotové stěny vyrobené ze stejného materiálu.
Vysoká kvalita materiálu a hlavně její bezúdržbovost Vám ušetří mnoho budoucích nákladů jinak spojených s údržbou teras či plotů z jiných materiálů.


 

ZÁRUKA NA CELEK
Terasy NOMAWOOD® jsou certifikovány a společnost poskytuje záruku nejen na terasové desky, ale na terasu jako celek, to znamená, že i na roštový podklad a celé příslušenství.
S více než třiceti lety zkušeností s extruzí pěny jsme schopni nabídnout jedinečné řešení, které je 100% recyklovatelné. Všechny naše výrobky splňují nejvyšší technické a estetické standardy.
Terasové desky se dají umístit i do gastronomických zařízení díky vysokému stupni protiskluznosti (R12 z maximálně R14). NOMAWOOD® je ideálním řešením k bazénům, zahradním jezírkům  nebo výřivkám.
 
 
Mezi hlavní výhody NOMAWOOD® materiálu patří:
 
• stálobarevná deska odolná vůči UV záření
• velmi snadno se udržuje – dobře se čistí tlakovou myčkou a vodou
• každá deska má svou vlastní nezaměnitelnou strukturu letokruhů
• ověřená bezpečnost proti uklouznutí (za sucha i za mokra)
• žádné nebezpečí třísek
• bezkonkurenční odolnost proti povětrnostním vlivům
• bez mechů a plísní
• snadná manipulace s materiálem
• 100% odolnost proti vodě a vlhkosti
• desetiletá záruka

Kategorie

Názor klienta

Pořizovací cena terasy byla vyšší, ale přímo úměrná kvalitě materiálu. Krásné odstíny - my jsme si vybrali Alaska. Spokojenost, nemáme žádné negativní zkušenosti, Překvapila skutečně snadná údržba. Líbí se mi, že k terase bylo možné zakoupit i květináče ve stejném odstínu a ze stejného materiálu. Palec nahoru i zaměstnancům, kteří byli neskutečně vstřícní.

Ján Hudák

Super terasa bez údržby!

Eva Novotná

Dražší materiál, oceňuji ukončovací lišty, skutečně jsme ještě nemuseli natírat. Máme terasu 5 let.

Daniel Kratochvíl

.... fantastic material and very kind staff

Emanuel Sascha

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA